Beli İnce Gösteren Elbise Ve Kıyafetler

ince belli görünme sırları, ince bele sahip olmanın formülü, ince bel, beli ince gösteren kıyafetler, ince belli bayanlar,beli İnce göstermek için nasıl giyinmeli?,beli ince gösteren kıyafetler,ince bel,ince bele sahip olmanın formülü,ince belli bayanlar ince belli görünme sırları, ince bele sahip olmanın formülü, ince bel, beli ince gösteren kıyafetler, ince belli bayanlar,beli İnce göstermek için nasıl giyinmeli?,beli ince gösteren kıyafetler,ince bel,ince bele sahip olmanın formülü,ince belli bayanlar

Beli İnce Gösteren Elbise Ve Kıyafetler

  • Belinizi olduğundan daha fazla ince göstermek istiyorsanız, kum saati formunda giyinmenizi öneririz.
  • Bu noktada en büyük kurtarıcınız belinize takacağınız kemer olabilir.
  • Kalem eteklere de mutlaka şans vermenizde fayda var.

Aynı Zamanda:” Kıvırcık Saçlar İçin Saç Modelleri ”Sayfamıza Göz Atabilirsiniz.

 

Dikkatleri doğru bölgelere çekin

Panel elbiseler gerçek bir kurtarıcıdır!

Peplum detay bel bölgesinde zarif hatları öne çıkartır

Yüksek  bel pantolonlardan şaşmayın!

Midi etekler tercih edin

 

İnce bel, düzgün bir fiziğin en önemli ölçütleri arasındadır. Kıyafetler içinde fit ve ince belli görünmeyi her bayan arzu eder. Beliniz çok ince değilse bile, bir takım kombin  hileleri ile daha ince belli görünebilirsiniz.

İnce belli görünmek için nasıl giyinmek gerekir? Hangi kıyafetler daha ince belli gösterir?

Dikkatleri doğru bölgelere çekin
Eğer beliniz kalınsa ve daracık kıyafetler giyiyorsanız, dikkatleri kusurlarınıza çekiyorsunuz demektir. Kalın belli hanımların biraz dökümlü üst parçaları tercih etmeleri daha doğru olacaktır. Daracık bir Jean ve dar bir üst, belinizi olduğu gibi ortaya çıkartır. Belinizi daha ince göstermek ve daha hoş durmak istiyorsanız kombinlerde bel bölgesinde dikkat çekici aksesuarlar kullanmamalı, dikkatleri dekolte bölgenizde yoğunlaştırmalısınız.  V yaka kullanmak sizin için her zaman daha avantajlı bir tercih olacaktır.

Panel elbiseler gerçek bir kurtarıcıdır!
Panel elbiseler, beli ince gösteren kıyafetler arasında ilk sıradadır. Birbirinden hoş detaylı panel elbiseleri gecelerde de rahatlıkla kıllanabilirsiniz. Panel detayının transparan olduğu elbiseler  ise hem iddialı hem de oldukça revaç bir parça.

Peplum detay bel bölgesinde zarif hatları öne çıkartır
Modası geçmek bilmeyen peplum parçalar, beli ince, bedeni zarif gösterir. Peplum detaylı kalem etek ile ipek gömlek kombinini gecelerde de tercih edebilirsiniz. Peplum ceketler de kalem etekler ya da sigarette pantolonlarla adeta klasik bir ikili oluştururlar.

Yüksek  bel pantolonlardan şaşmayın!
Yüksek bel skinny pantolonlar, zarif vücut hatlarında bel bölgesini  daha ince göstererek , dikkatleri bele çeker. Skinny Jeanlar ve hafif dökümlü V yaka bluz, platform ayakkabılarla fiziği harika gösterecektir.

Midi etekler tercih edin
Eğer beliniz daha ince ve zarif görünsün istiyorsanız midi boy etekleri mini eteklere tercih etmenizde fayda var. Zarif vücut hatlarına sahipseniz ancak beliniz kalınsa yapacağınız en büyük kombin hatalarından birisi mini kalem etek üzerine dar  kesim gömlek giymek olacaktır. Bu kombin sizi basık ve belinizi daha da kalın gösterir. Ancak midi boy, çan  bir etek ve gömlek kombininde çok daha fit ve ince belli  görünebilirsiniz.

 

Fit Madam Konu İçi Alt

Facebook Fit Madam Sayfası

1 Comment on Beli İnce Gösteren Elbise Ve Kıyafetler

  1. Tami Sandoval // 5 Nisan 2017 at 11:58 // Cevapla

    Hi my name is Tami Sandoval and I just wanted to send you a quick note here instead of calling you. I discovered your Beli İnce Gösteren Elbise Ve Kıyafetler | FİT MADAM page and noticed you could have a lot more visitors. I have found that the key to running a popular website is making sure the visitors you are getting are interested in your website topic. There is a company that you can get keyword targeted traffic from and they let you try the service for free for 7 days. I managed to get over 300 targeted visitors to day to my site

Leave a comment

Your email address will not be published.


*